SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sławomir Sierakowski felietonistą „The New York Times”

Sławomir Sierakowski, redaktor naczelny „Krytyki Politycznej”, został stałym felietonistą międzynarodowego wydania „The New York Times”. Znalazł się w grupie 29 publicystów z całego świata, którzy zaczynają współpracę z pismem.

Felietony Sławomira Sierakowskiego będą co miesiąc publikowane w międzynarodowym wydaniu „The New York Times” oraz na stronie nytimes.com. Znajdą się w rozszerzonym dziale opinii, w którym teraz będzie można czytać teksty 29 publicystów z całego świata.

Sławomir Sierakowski jest szefem „Krytyki Politycznej” oraz dyrektorem Instytutu Studiów Zaawansowanych w Warszawie. Obecnie przebywa jako visiting fellow na Uniwersytecie Harvarda. Wcześniej był także stypendystą m.in. Yale University, Princeton University, a także Instytutu Nauk o Człowieku w Wiedniu.

Jest autorem licznych esejów i artykułów dotyczących polskiej i europejskiej polityki oraz kultury. Publikowanych m.in. w „The Guardian”, „El Pais”, „Haaretz”, „die tageszeitung”, „Dissent”, "Transit", A2. Wielokrotnie był umieszczany na listach najbardziej wpływowych Polaków, tworzonych przez tygodniki opinii: „Wprost”, „Newsweek”, „Polityka”.

„The New York Times” to amerykański dziennik wydawany od 1851 roku.

 

Dołącz do dyskusji: Sławomir Sierakowski felietonistą „The New York Times”

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Obiektywny
Bloga mu pozwolili zalozyc na oficjalnej stronie www. Zaraz tam felietonista...
0 0
odpowiedź
User
ależ zawiść
"Bloga mu pozwolili zalozyc na oficjalnej stronie www. Zaraz tam felietonista..." ależ zawiść... to też sobie załóż takiego bloga, cwaniaczku
0 0
odpowiedź
User
Obiektywny
Zadna zawisc. Ciesze sie jego sukcesem. I gratuluje. Niech dziala. Natomiast nie lubie przeklamywania w mediach, co coraz czesciej ma miejsce. Tego wyolbrzymiania i fatalnych tlumaczen materialow zrodlowych.
50 25
odpowiedź