SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kpiny i parodie świątecznej reklamy Apartu. Eksperci: luksus i baśniowość typowe dla biżuterii

Świąteczna kampania firmy Apart z udziałem Małgorzaty Sochy, Julii Wieniawy i Anny Lewandowskiej pokazuje przyjaźń trzech kobiet opływających w luksus. I choć internauci krytykują ją mocno w sieci za kiczowatość i brak wyczucia w czasie pandemii, to jej oceny ze strony strategów marketingowych nie są jednoznaczne. Z jednej strony przyznają, że spot jest nudny, przekoloryzowany i oderwany od rzeczywistości. Z drugiej podkreślają, że to kampania masowa, która pozwala na chwilę oderwać się od codziennych problemów i jest ucieczką do baśniowego świata.

Dołącz do dyskusji: Kpiny i parodie świątecznej reklamy Apartu. Eksperci: luksus i baśniowość typowe dla biżuterii

220 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
senior
Co to znaczy "zrobliście nam tym dzień"?
Dla buszujących po necie to oczywiste:))
odpowiedź
User
albert
Jaka ogromna strata, że do współpracy przy artykule (szczególnie dotyczącym reklamy skierowanej do kobiet, chociaż to nie ma znaczenia z jakiej kategorii komentowana jest reklama) nie zaprosiliście do rozmowy żadnej strateżki, kreatywnej czy kobiety z branży. Podkreślam W 2020 ROKU WSPÓŁCZESNY PORTAL BRANŻOWY NIE ZAPRASZA ŻADNEJ KOBIETY DO KOMENTOWANIA DZIAŁAŃ ŚWIATA REKLAMY. Wzmacnianie realiów, w których mężczyźni objaśniają nam świat ma się świetnie a szkoda.


WM zaprasza do współpracy tylko kolegów, stąd komentarze z ledwo trzymających się dwuosobowych agencji i radosny festiwal farmazonu.
odpowiedź
User
mat
Ta reklama jest po prostu zła. Uprzedmiotawia kobiety, czyniąc z nich idiotki, które rzucają prezentami, mizdrzą się do lustra i gwałcą bałwana. Masakra. Tylko parodia to ratuje, a panie Wieniawa, Lewandowska i Socha tylko powielają stereotyp zachowań typu "głupiutkie kobietki tracą rozum, gdy widzą świecidełka". Apart dał ciała w dobie walki o prawa kobiet.

"zła", "stereotyp", "doba walki o prawa kobiet" - tego typu teksty to wyciąganie swoich rąk po nie swoje pieniądze. Parafrazując klasyka: czasy się zmieniają, ale internauci wciąż są w komisjach.
odpowiedź